Główna III miejsce w ogólnopolskim konkursie ,,Flesz na Europę" dla uczniów naszego SKE

Konkurs ,,Flesz na Europę", przygotowany z okazji 10 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zorganizowała Komisja Europejska wraz z Fundacją Schumana.
Zadaniem uczestników było nakręceniu filmu typu "flash mob", promującego przystąpienie Polski do Unii Europejskiej oraz Wybory Europejskie 2014.
Reprezentacja  Szkolnego Klubu Europejskiego BEZ GRANIC, działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 2 podjęła wyzwanie. Młodzież stworzyła choreografię do wybranych przez siebie utworów i w charakterystycznych lokalizacjach w Ełku (galeria handlowa, plaża miejska) nagrali film.
Nagrodą będzie udział  w  Paradzie Schumana, która odbędzie się 10 maja w Warszawie.

więcej w relacji radia 5