Instagram-iconpicasa_btn facebook_btn yt_btn

Główna Powiatowe eliminacje Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2017

4 W dniu 21 kwietnia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Ełku wzięli udział w powiatowych eliminacjach Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowali oni z innymi reprezentacjami szkół w:

– teście ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego;

– teście z historii polskiej motoryzacji;

– sprawdzianie z umiejętności przygotowania pojazdów do jazdy;

– udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej;

– jeździe sprawnościowej samochodem z tzw. Talerzem Stewarta.

Po zaciętej walce, drużyna naszej szkoły w składzie: Paweł Rafałowski, Mateusz Niczewski, Piotr Rowiński, zajęła ostatecznie 3 miejsce, przegrywając jedynie z reprezentacjami Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych i Zespołu Szkół nr 1. Starostwo Powiatowe w Ełku ufundowało laureatom konkursu nagrody rzeczowe.

 2© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media