Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Konkursy Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego Lista laureatów XX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji K. K. Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

Lista laureatów XX Wojewódzkiego  Konkursu Recytatorskiego Poezji

K. K. Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

w dniu 20.02.2015.

Formuła:

$1o   Konkurs Recytatorski - kategoria szkoły gimnazjalne

$11.      I miejsce         Paweł Mierzejewski – Gimnazjum nr 2 w Ełku

$12.      II miejsce        Julia Barwikowska – Gimnazjum nr 4 w Ełku

$13.      III miejsce       Kamila Siemienkiewicz- Gimnazjum nr 3 w Ełku

wyróżnienia          Zuzanna Cwalina – Gimnazjum nr 2 w Ełku

                        Patryk Wiśniewski – Gimnazjum w Stradunach

$1o   Konkurs Recytatorski - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

 

$11.      I miejsce – Zuzanna Osiecka – Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi

$12.      II miejsce ex aequo – Filip Greś - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

                                – Paulina Harasiuk - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

$13.      III miejsce ex aequo – Anna Woronowicz – I liceum Ogólnokształcące w Ełku

                                         – Paulina Czekała – Liceum Ogólnokształcące w Olecku

Konkurs  Poezji Śpiewanej –  kategoria soliści

I miejsce ex aequo – Ewelina Życzewska- Publiczne Gimnazjum w Wieliczkach

 - Klaudia Hanusko – Gimnazjum w Stradunach

$1o   Konkurs na 1 wiersz – „Piórem wyrażone” 2015

$11.      I miejsce – Zuzanna Awramik – Gimnazjum nr 1 Ełk

$12.      II miejsce ex aequo – Aleksandra Guziejko – Gimnazjum nr 4 Ełk

                                      – Ola Złotocha – II Liceum Ogólnokształcące Ełk

$13.      III miejsce –Patrycja Bednarczyk- Gimnazjum nr 4 Ełk

Wyróżnienia: - Kinga Gołdowska- II Liceum Ogólnokształcące Ełk

$1o   Konkurs Historyczny:

 

$11.      I miejsce – Dawid Dobkowski – II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

$12.      II miejsce – Marta Pali - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

II miejsce -  Paweł Dolewa - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

    Wyróżnienia     - Paweł Kulbacki, - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

- Magdalena Bartkowiak, - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

- Kacper Zdrojkowski, - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

- Ola Złotocha - II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku

Konkurs  Plastyczny  - kategoria szkoły gimnazjalne

$11.      I miejsce – Magdalena Skutnik – Gimnazjum nr 2 Ełk

$12.      II miejsce – Laura Starzomska - Gimnazjum nr 2 Ełk

$13.      III miejsce – Urszula Głowacka – Zespół Szkół w Olecku

Konkurs  Plastyczny  - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

$11.      I miejsce – Paulina Harasiuk – II Liceum Ogólnokształcące Ełk

$12.      II miejsce ex aequo – Katarzyna Karwowska – Zespół Szkół nr 1 Ełk

                                 – Aleksandra Werra –  Liceum Ogólnokształcące Gołdap

$11.      III miejsce -  Justyna Kowalewska - II Liceum Ogólnokształcące Ełk

Wyróżnienie –          -  Maria Magdalena Kalinowska– I Liceum Ogólnokształcące Ełk

                           - Filip Greś - II Liceum Ogólnokształcące Ełk

                           - Paulina Górska - II Liceum Ogólnokształcące Ełk

Konkurs  Fotograficzny  - kategoria szkoły ponadgimnazjalne

Wyróżnienie – Dominika Walo  – II Liceum Ogólnokształcące Ełk



© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media