Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Konkursy Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego XXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 

W bieżącym roku szkolnym Zespól Szkół nr2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku będzie po raz 21organizatorem  Wojewódzkiego Konkursu Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Na konkurs składać się będzie 7 formuł: recytacja, poezja śpiewana, komiks historyczny, praca plastyczna, fotografia, wiersz własny oraz nowość –konkurs recytatorski w języku obcym. Finał odbędzie się 19lutego 2016, podczas Dnia Patrona. Tegoroczna edycja będzie przebiegała pod hasłem:

Miasto- przestrzeń-człowiek

Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno gimnazjalistów, jak i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Regulaminy poszczególnych kategorii, w pliku załącznika- do pobrania

Uczniowie naszej szkoły mogą zgłaszać się do nauczycieli języka polskiego, historii, wiedzy o kulturze, języków obcych. Eliminacje szkolne do konkursu recytatorskiego odbędą się 11 grudnia 2015r., na 4 godzinie lekcyjnej.

Zbigniew Czalej
przewodniczący Komisji Przedmiotów Humanistycznych

 

* Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta w Ełku

 

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobrane
Pobierz (regulaminXXIWKRPKKB.pdf)regulaminXXIWKRPKKB.pdfRegulamin XXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji K. K. Baczyńskiego468 Kb1249


© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media