Instagram-iconpicasa_btn facebook_btn yt_btn

Główna Konkursy Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego Wyniki XXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 

  • Konkurs recytatorski

- poziom gimnazjalny

I miejsce - Zuzanna Cwalina, Gimnazjum nr 2 Ełk

II miejsce -  Sandra Długołęcka, Gimnazjum nr 1 Ełk

III miejsce - Paulina Rąg, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białej Piskiej

wyróż- Maciej Niedźwiecki, Gimnazjum im. Jana Bytnara PS.”Rudy” w Nowej Wsi Ełckiej

wyróż-  Czerwonka, Gimnazjum nr 2 Ełk

 

- poziom ponadgimnazjalny

 

I- Maksymilian Olszewski, Zespół Szkół nr1 Ełk

II- Hiacynta Szulc, II Liceum Ogólnokształcące Ełk

II miejsce  - Kinga Matwiejczuk, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Olecko

III miejsce - Kamila Dąbkowska, II Liceum Ogólnokształcące Ełk

III miejsce-  Zuzanna Osiecka, Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi

 

  • Konkurs recytatorski w języku obcym

 

  1. 1.I miejsce - Teodor Sameisky, II Liceum Ogólnokształcące Ełk
  2. 2.II miejsce -  Aneta Pokora,I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego  Olecko
  3. 3.III miejsce - Daniil Bovkun, Gimnazjum nr 2 Ełk
  4. 4.wyróżnienie - Filip Kuźnicki, Gimnazjum nr 2 Ełk
  5. 5.wyróżnienie -Hubert Sowul, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego  w Olecku

 

  • Konkursu poezji śpiewanej

 

- kategoria soliści

 

I miejsce - Dominika Krasowska, Gimnazjum nr 4 w Ełku

II miejsce – Ewelina Szymanowska,  I Liceum Ogólnokształcące im. Janaw Olecku

III miejsce – Ewelina Tokajuk, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana KochanowskiegoOlecku

wyróżnienie – Natalia Brozio, I Liceum Ogólnokształcące im. Janaw Olecku

 

– kategoria zespoły

 

I miejsce- Wiktoria Ginter, Faustyna Mosiej, Krzysztof Michalski, Zespól Szkół nr 6 w Ełku

II miejsce - nie przyznano

III miejsce – nie przyznano

wyróżnienie – Justyna Słabińska, Aleksandra Baklarz, Zespół szkół nr 5 w Ełku

 

  • Konkurs na 1 wiersz – „Piórem wyrażone 2016”

 

I miejsce – Justyna Bielecka, II Liceum Ogólnokształcące Ełk

II miejsce – Aleksandra Guziejko Gimnazjum nr 4 w Ełku

wyróżnienie – Julia Grędzińska, Gimnazjum nr 2 w Ełku

wyróżnienie – Zuzanna Pokropska, Gimnazjum nr 2 w Ełku

 

 

 

  • Konkurs historyczny

 

I miejsce – Anna Maria Dembowska, Gimnazjum nr 2 w Ełku

II miejsce – Łucja Wawer, II Liceum Ogólnokształcące w Ełku

III miejsce – Piotr Zajkowski, II Liceum Ogólnokształcące w Ełku

 

  • plastyczny

 

- w kategorii szkoły gimnazjalne

 

 

I miejsce – Bianka Dąbek, Gimnazjum nr 2 w Olecku

II miejsce – Urszula Głowacka, Zespół Szkół w Olecku

III miejsce – Wiktoria Łowicka, Gimnazjum nr 2 w Ełku

wyróżnienie –Weronika Kinga Szulc. Gimnazjum nr 2 w Ełku

 

– poziom ponadgimnazjalny

I miejsce –Katarzyna Karwowska, Zespół Szkół nr 1 Ełk

II miejsce – Magdalena Skutnik, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku

III miejsce - Marcelina Kołodziej, Zespół Szkół nr 1 Ełk

wyróżnienie – Anna Wielgat, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku

wyróżnienie –Justyna Kowalewska, II Liceum Ogólnokształcące w Ełku

 

  • fotograficzny

 

I miejsce – Jagna Banaś, II Liceum Ogólnokształcące Ełk

II miejsce – Maria Konwiego, II Liceum Ogólnokształcące Ełk

III- nie przyznano


 

 * Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta w Ełku

 

 



© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media