Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Międzynrodowe wymiany młodzieży Polsko-niemiecka wymiana młodzieży

polska-niemcyW dniach od 11 do 15 czerwca w naszej szkole odbędzie się polsko-niemiecka wymiana młodzieży. Naszą szkołę odwiedzi młodzież niemiecka wraz z opiekunami z miejscowości Bocholt. Przez cały rok szkolny uczniowie biorący udział w wymianie korespondowali ze swoimi nowymi znajomymi, a teraz zbliża się czas długo oczekiwanego spotkania. Szkoła z Bocholt planuje zostać naszą szkołą partnerską, tak abyśmy mogli na stałe brać udział w wymianach polsko-niemieckich.
Uczniowie z naszej szkoły wybierają się z rewizytą do Bocholt we wrześniu w okresie od 25 do 29 września.
Wymiana ta jest wspaniałą możliwością poznania kultury, mentalności, sposobu życia mieszkańców Niemiec oraz naturalnie rozwinięcie swoich umiejętności językowych.

* Projekt współfinansowany z budżetu miasta Ełku

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media