Instagram-iconpicasa_btn facebook_btn yt_btn

Główna Osiągnięcia sportowe Srebrne rakiety z Białego

SAM 1207
17.04.2015r. odbył się finał Mistrzostw Województwa SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidzbarku Warmińskim. Ełk reprezentował Zespół Szkół nr 2. Nasza żeńska drużyna w składzie: Paulina Żukowska i Marika Kondracka zanotowała rewelacyjny start. W eliminacjach nasze zawodniczki nie miały sobie równych i pewnie awansowały do strefy medalowej. W pierwszym meczu drużyna z Olecka nie dotrzymała kroku naszym reprezentantkom. Gra o złoto stała się faktem. Mimo, że dziewczęta z Węgorzewa były faworytkami turnieju to nasze dziewczęta pewnie walczyły o każdy punkt. W wyrównanej walce  na bardzo wysokim poziomie wywalczyłyśmy srebro.
Opiekun drużyny Barbara Brodowska.
 
Klasyfikacja drużynowa:
I m-ce  - LO Węgorzewo
II m-ce – ZS nr 2 EłkSAM 1208
III m-ce – I LO Olecko
IV m-ce – ZS”Petofi” Ostróda
V m-ce  - ZSZ Biała Piska
VI m-ce - Braniewo
SAM 1202© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media