Instagram-iconpicasa_btn facebook_btn yt_btn

Główna Osiągnięcia sportowe Brązowe rakiety z Białego

Obraz 22130 kwietnia 2017r. odbył się finał Mistrzostw Województwa SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Ostródzie. Do zawodów zakwalifikowało się 12 drużyn z sześciu rejonów województwa warmińsko – mazurskiego. Rejon szósty w kategorii dziewcząt reprezentowała drużyna z Zespołu Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku w składzie: Paulina Żukowska, Marika Kondracka i Dominika Kondracka. Nasze zawodniczki zaprezentowały wysoki poziom i pewnie awansowały do strefy medalowej. Pokonały zespoły dziewcząt z ZSE Olsztyn, ZSB Braniewo, IX LO Olsztyn, ZS nr 1 Biała Piska. W finale po wyrównanej walce na bardzo wysokim poziomie wywalczyły brąz.

Klasyfikacja drużynowa;
I m-ce - SZS nr 2 Działdowo
II m-ce - I LO Giżycko
III m-ce - ZS nr 2 Ełk

Opiekun: Barbara Brodowska

 Obraz 218Obraz 225Obraz 230© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media