Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Klub Europejski Gość z Armenii na rozpoczęcie sezonu działalności SKE

IMG 2123We wtorek 19 września Szkolny Klub Europejski zainicjował swoją działalność w nowym roku szkolnym 2017/2018. Na zaproszenie Klubu gościł u nas pan Gevorg Podchul , rodowity Ormianin. Gość chętnie i niezwykle barwnie opowiadał o historii, geografii, tradycyjnej kuchni Armenii. Mogliśmy również usłyszeć ciekawą historię życia naszego bohatera oraz dowiedzieć się jak naprawdę wygląda codzienne życie we współczesnej Armenii.  W trakcie spotkania mieliśmy również okazję spróbować tradycyjnych dań Ormiańskich, które zachwyciły bogactwem smaków i aromatów. Jak zwykle , towarzyszyła nam miła i przyjacielska atmosfera . Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu w przyszłym miesiącu.

 IMG 2127© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media