Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Międzynrodowe wymiany młodzieży

Międzynarodowe wymiany młodzieży

 

received 711987255676927Pozdrowienia z Bocholt
Grupa młodzieży z naszej szkoły, pod opieką pań, Małgorzaty Wnorowskiej, Kamili Banachowskiej i przy wsparciu pani dyrektor Barbary Fiedoruk, realizuje II etap wymiany młodzieży. Po czerwcowym pobycie grupy młodzieży niemieckiej w Ełku, czas na rewizytę. Za nami długa podróż, przed nami moc atrakcji. Zdjęcia dokumentują zwiedzanie Bocholt.

...ciąg dalszy nastąpi...

 

 

*

Projekt współfinansowany z budżetu miasta EłkuWięcej…

polska-niemcyW dniach od 11 do 15 czerwca w naszej szkole odbędzie się polsko-niemiecka wymiana młodzieży. Naszą szkołę odwiedzi młodzież niemiecka wraz z opiekunami z miejscowości Bocholt. Przez cały rok szkolny uczniowie biorący udział w wymianie korespondowali ze swoimi nowymi znajomymi, a teraz zbliża się czas długo oczekiwanego spotkania. Szkoła z Bocholt planuje zostać naszą szkołą partnerską, tak abyśmy mogli na stałe brać udział w wymianach polsko-niemieckich.
Uczniowie z naszej szkoły wybierają się z rewizytą do Bocholt we wrześniu w okresie od 25 do 29 września.
Wymiana ta jest wspaniałą możliwością poznania kultury, mentalności, sposobu życia mieszkańców Niemiec oraz naturalnie rozwinięcie swoich umiejętności językowych.

* Projekt współfinansowany z budżetu miasta Ełku

 

 

 
 
Nasza szkoła  wspólnie ze  szkołą MBOU "Szkołą Przyszłości"1 w Bolszom Isakowie  w okresie od 1.10.2014 do 14.11.2014 realizowała projekt wymiany młodzieżowej w ramach konkursu ogłoszonego i współfinansowanego przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w Warszawie.

Więcej…

CAM00883logo CPRDiP male

Młodzież z II LO   Ełku i  MBOU Szkoły Przyszłości podsumowała część I projektu "Przyroda Polski i Rosji oraz metody jej ochrony" w ramach „Polsko – Rosyjskiej  Wymiany Młodzieży 2014”.

Więcej…

logo CPRDiP 2-1

 

 

Od 10 października 2014 do wtorku, 14 października grupa uczniów ze Szkoły Przyszłości w Bolszom Isakowie w Obwodzie Kaliningradzkim, w rosyjskim Rejonie Gurjewskim gości w Zespole Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku.

Więcej…© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media