Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Spotkania z pasją Ewa i Wojtek z Fundacji Usłyszeć Afrykę opowiadzieli nam o swej pracy w Ugandzie

 09-DSC01374

 21 stycznia 2015  odwiedzili szkołę Ewa Jodko (nasza absolwentka)  i Wojciech Niewiński z Fundacji Usłyszeć Afrykę. Po raz kolejny opowiadali nam o swojej pracy w Afryce. Przez ostatnie 6 miesięcy Ewa i Wojtek pracowali w Ugandzie na Wyspach Ssese. Realizowali projekt, którego celem było przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu młodych. Podjęte działania,  realizowane w trybie pozaszkolnym, choć  przeznaczone przede wszystkim dla dzieci i młodzieży angażowały w zasadzie całą lokalną społeczność.

Multimedialnie ilustrowane opowieści, same w sobie bardzo ciek1-zd1awe, dodatkowo świadczyły jednoznacznie o tym, że to co robią nasi bohaterowie robią z pełnym oddaniem, że jest to ich pasją. Takie wnioski formułowali pytani o wrażenia, wychodzący z sali uczniowie. Nic więc dziwnego, że spotkania z Ewą i Wojtkiem cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dodatowym walorem edukacyjnym, było to, że z założenia językiem, którym posługiwano się podczas spotkania był język angielski.
 01-DSC01358
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osoby bardziej zainteresowane projektem Ewy i Wojtka zapraszamy na stronę 

 

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media