Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Spotkania z pasją A może by tak studia w Danii? Marin powiedział TAK

 

 20160401 131207Bardzo cieszą nas momenty kiedy nasi absolwenci, kierując się własnymi chęciami, odwiedzają nas i opowiadają o tym co im się w życiu przydarza. Niektórzy  swoimi doświadczeniami pragną dzielić się z obecnie uczącą się młodzieżą. Tak też stało się i tym razem, gdy 1 kwietnia odwiedził nas zeszłoroczny maturzysta, Marcin Szczęk. Wielu z was kojarzy go z pewnością. To ten chłopak, który gdziekolwiek w szkole musiał iść,  nie rozstawał się ze swoim longboard`em.
Podczas lekcji języka angielskiego dla klas trzecich( 3 a,g ), posługując się tym językiem właśnie, opowiadał o swoich losach po zdaniu matury. Marcin obecnie studiuje w Danii, w Aalborg University na kierunku Economics and Businesses Administration. Żeby tam się dostać, musiał zdać egzamin TOEFL, potwierdzający znajomość języka angielskiego. Studia są całkowicie bezpłatne.
  Marcin bardzo ciekawie opowiadał o życiu w Danii, zwyczajach, jedzeniu, czasie wolnym i , oczywiście, o studiowaniu. Było to bardzo motywujące i inspirujące spotkanie.  Nie jedna z osób tam obecnych zadaje sobie pewnie to pytanie:

 A może by tak na studia w Danii...

Marcin, dziekujęmy Ci bardzo i zapraszamy serdecznie  do odwiedzenia nas po raz kolejny

 © 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media