Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Spotkania z pasją Mateusz Zakrzewski-człowiek z pasją

23633413 1573660149346920 645447432 oWe wtorek 14 listopada 2017 r, w jednej z klas maturalnych zagościł absolwent naszego liceum z 2008 roku, Mateusz Zakrzewski - magister Uniwersytetu w Białymstoku wydziału Ekonomii i Zarządzania, certyfikowany diet coach, licencjonowany  instruktor kulturystyki, doradca dietetyczny i treningowy, Vice Mistrz Polski w kulturystyce w 2011r. w kategorii do 21 lat, autor artykułów prasowych oraz książki. Zawodowo wspiera ambitnych ludzi w realizacji ich celów sportowych oraz życiowych, motywuje,
doradza, czuwa nad efektami. Prywatnie pasjonat sportów siłowych, oraz interdyscyplinarnego rozwoju osobistego. Zajęcia miały charakter warsztatu z wyżej wymienionego rozwoju osobistego, gdzie został poruszony temat sposobu na znalezienie drogi po ukończeniu edukacji w szkole średniej. Mateusz dyskutował z młodzieżą o tym, czym kierować się przy podejmowaniu dalszych decyzji, ponieważ sam nie wiedział kiedyś, jak zaplanować własną przyszłość. Poruszył problem niskiej samooceny, dotykający
niejedną młodą osobę. Rozmawiał o buncie nastolatka i jak mądrze na nim skorzystać. Nie zabrakło tematu marzeń, bo sam jest przykładem na to, że można je realizować, łącząc pracę z pasją, tworząc tym samym szczęśliwe życie.
 
Jako pasjonat i praktyk życia, zawsze i wszędzie towarzyszy mu motto: "Żyj, póki żyjesz"© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media