Instagram-icon facebook_btn yt_btn

Główna Spotkania z pasją O swoich pasjach, studiach i podróżach opwiedziała nam po angielsku Agata Łuczaj

pas1W środę (10.10.2018 r.) w ramach zajęć z języka angielskiego odbyła się specjalna prezentacja. Poprowadziła ją Agata Łuczaj,zaproszona przez nauczycielkę języka angielskiego Anzhalikę Prakharevich. Agata dokładnie 5 lat temu ukończyła naukę w naszej szkole, a obecnie jest studentką dwóch kierunków II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Tegorocznym maturzystom opowiedziała o rekrutacji na studia, życiu studenckim, pracy i praktykach oraz przedstawiła swoje pomysły na gap year dla tych niezdecydowanych. Część prezentacji poświęciła także opowieści o rocznej wymianie studenckiej w ramach programu Erasmus+, którą odbyła w Zagrzebiu. Całość lekcji odbyła się w języku angielskim, a zainteresowani mogli zadać pytania.© 2011 Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

realizacja: Infiniti Web Media